Włoskie Klamki - dostosujemy się do wszystkich wymagań i oczekiwań klienta

Budujecie, renowujecie lub upiększacie mieszkanie? Szukacie jakościowych klamek do drzwi o wyrazistym stylu? Wszystko to znajdziecie na stronie internetowej wloskieklamki.pl. Oferowana przez nas produkcja firmy Venezia stanie się elementem wystroju waszego lokum, który upiększy drzwi zewnętrzne, powita wchodzących gości oraz zadba o wasz spokój.

Ten niepozorny na pierwszy rzut oka element wystroju jest w rzeczywistości rzeczą, z której codziennie korzystamy. Zazwyczaj jej wyborowi nie poświęcamy za wiele uwagi i czasu, mimo że klamka pełni jedną, aczkolwiek bardzo ważną funkcję – sprawia, że drzwi spełniają swą funkcję. Dlatego też klamka powinna być jakościowa, zgrabna oraz wygodna w użytkowaniu. Oprócz tego klamki do drzwi zewnętrznych powinny być odporne na mróz, wiatr, deszcz, słońce oraz wpływ innych niesprzyjających warunków otoczenia. Aby klamki nie sprawiały kłopotów i nie stały się notorycznym bólem głowy, warto zadbać o ich właściwe użytkowanie. Dlatego decydując się na wybór klamek do drzwi zewnętrznych należy dokładnie się zastanowić nad każdym detalem.

Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że klamki do drzwi zewnętrznych powinny być wykonane z jakościowego i wytrzymałego materiału. Codziennie, intensywnie użytkowane klamki do drzwi zewnętrznych powinny przez długi okres zachować ładny wygląd oraz swą funkcjonalność. Ponieważ klamki są elementem, który nie jest często wymieniany, powinny służyć przez długie lata. Niezwykle ważny jest także komfort ich użytkowania. Tylko w ten sposób można stworzyć stylowe i przytulne otoczenie. Nie wiecie, w jaki sposób tego dokonać?

PORADY DOTYCZĄCE WYBORU WŁAŚCIWYCH KLAMEK DO DRZWI

Komfort użytkowania

Klamka do drzwi – to rzecz, z której korzystamy wielokrotnie w ciągu dnia, otwierając lub zamykając drzwi. Dlatego chcąc, by dana czynność przebiegała wygodnie i sprawnie, klamki do drzwi powinny spełniać następujące wymagania:

  • Idealnie przylegać do dłoni.
  • Wybierając model klamek do drzwi należy uwzględnić, by odległość między zamkiem a klamką była dopasowana do dłoni.
  • Sprężyna o dopasowanej wytrzymałości. Naciskając klamkę nie powinniśmy odczuwać dodatkowego oporu sprężyny, zaś po odpuszczeniu klamki, powinna ona wrócić do stanu początkowego. Im masywniejsza klamka, tym mocniejsza powinna być sprężyna, aby klamka nie zwisała luźno. Wybierając klamki do drzwi należy także zwrócić uwagę na wytrzymałość sprężyny zamku.

Montaż

Podczas otwierania drzwi, elementy mocujące klamki ulegają obciążeniu. Jeśli klamki do drzwi są zamontowane jedynie za pomocą drewnowkrętów, z biegiem czasu poluzowują się.

Wzornictwo klamek

Klamki do drzwi są najczęściej dobierane z uwzględnieniem wystroju wnętrza pokoju. Mogą być wykonane w klasycystycznym, modernistycznym lub dowolnym innym stylu. Dobierając kolor i formę klamek należy uwzględnić także kolor drzwi.

Ręczna obróbka

  • Mosiądz – klamki do drzwi są wykonane metodą odlewniczą z mosiądzu. Jest to proces, zapewniający najwyższą jakość oraz długowieczność wyrobu. Klamki, wykonane daną metodą, nadają się zarówno do użytku wewnętrznego, jak też zewnętrznego. Wszystkie te czynniki sprawiają, że zapewniamy długotrwałą gwarancję.

Akcesoria dodatkowe

W oparciu o kolor i styl, do klamek można dobrać akcesoria dodatkowe:

  • Szyldy do zamków
  • Retro szyldy do zamków
  • Blokady WC

Wybierzcie najlepiej pasujący do siebie styl – modernistyczny, klasyczny, futurystyczny lub dowolny inny. Zastanówcie się nad kolorem i odcieniem, oceńcie długowieczność materiałów, z których zostały wykonane klamki do drzwi ulicznych i czerpcie radość z mieszkania w stylowym i wygodnym domu. W osiągnięciu tego celu pomogą klamki do drzwi Venezia – uosobienie wysokiej jakości, wygody, wyjątkowości oraz stylowości wykonania, dostępne już teraz.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.